RIOS Gallery
SISUKORD
 

Kuidas valida ja tellida kaupa Riose internetikaupluses?


Samm 1. Valige kaup välja
Meie kataloogi abil valige välja Teile vajalik kaup või kaubad.

Samm 2. Lisaga kaup korvi
Kui Te valisite välja Teile meeldiva kauba, mahutage see korvi, vajutades nupule Lisada korvi. Sama nimetuse alla kuuluva kauba kogust saab vahetada Korvis. Välja valitud kaubad säilitatakse korvis Teie brauseri ühe sessiooni jooksul (seni, kuni Te ei ole sulgenud oma brauserit). Pärast kauba lisamist korvi Te võite kauplusesse tagasi pöörduda ja jätkata kauba valimist, vajutades nupule Pöörduda kauplusesse.
Kui Te soovite jätkata tellimuse töötlemist, vajutage nupule Tellida.

Samm 3. Täitke vajalik informatsioon
Teile tehakse ettepanek sisestada informatsioon, mis on vajalik tellimuse täitmiseks.Väljad, mis on vajalikud täita, on märgistatud tähekesega.
Vajutage nupule “Järgmine samm”.

Samm 4. Kinnitage oma tellimust
Peale seda Te satute tellimuse kinnitamise leheküljele. Sellel leheküljel on näidatud tellimuse maksumus. Veelkord kontrollige sisestatud tellimuse õigsust. Kui kõik on õige, vajutage nuppu “Tellimus ära saata”.

Tähtis! Kahjuks mõningatel juhtudel pole võimalik saadetise kohaletoimetamise tasu arvestust esitada. Sellisel juhul me võtame Teiega ühendust ja aitame Teil välja valida Teile sobivaima kohaletoimetamise mooduse.

Elektronposti kaudu saadetakse Teile automaatselt tellimuse kinnitus.

Seoses nende tingimuste eiramisega või teiste tellimuse töötlemisega seotud probleemidegal, palume Teid kirjeldada probleemi kirjas ja saata see aadressil order @ rios.ee