RIOS Gallery
Näitused
 

Lugupeetud kunstihuvilised! Olete oodatud meie uuele näitusele, mis on pühendatud tuntud Ukraina kunstniku Dmitry Dobrovolsky 55-le aastapäevale. Näitus on avatud 10.04 kuni 05.05. E-R 10-18 Laupäev kokkulepel tel. 5159196  »»»

FOTOD TEEMA KOHTA
25 aastat kunstitegevust

Lugupeetud kunstihuvilised! Olete oodatud meie uuele näitusele, mis on pühendatud tuntud Ukraina kunstniku Dmitry Dobrovolsky 25-le loomingulise töö aastapäevale. Näitus on avatud 29.11 kuni 27.12. T-R 10-18
Laupäev kokkulepel tel. 5159196
 

FOTOD TEEMA KOHTA

Dmitri Dobrovolski

04.06.2010 - 04.07.2010

Tallinn, Roseni tänav 8, Rotermanni väljakul. 2 korrus

Hea kunstiaustaja!
Näitus - müük

Dobrovolski, Dmitri, maalikunstnik. Sündinud 1968. aastal Kiievis. Lõpetas Kiievi Tööstuskunsti tehnikumi ning Kujutavakunsti ja Arhitektuuri Rahvusakadeemia. Tema õpetajateks olid tuntud maalieriala akadeemikud V.Zabaštõ, V.Storozenko jt.
D.Dobrovolski on Ukraina Kunstnike Liidu liige.
Ta on kordumatu tehnika ja oma stiili looja. Kasutab õlitehnikat värvilisel foonil. On välja töötanud kontrastvärvide tehnika, luues maalilisi mosaiike, mis lubavad jäädvustada tuhandeid erinevaid värvivarjundeid.
Kunstnik saavutab imepäraseid värvikooskõlasid. Tema teoste sisu on värv kui tunne. Dobrovolski on sündinud ”värvist” ja teda ümber teha on võimatu.
”Minu jaoks on kogu maalikunsti mõte – värv. Ainus eesmärk on värv, mis toob esile positiivsed emotsioonid, tõstab meeleolu, et inimesed usuksid – elu on ilus...”
Dmitri on korduvalt osa võtnud Ukraina ja rahvusvahelistest näitustest, sh alates 1997 Suurbritannia tuntud muuseumides. Tema töid leidub nii erakogudes kui ka muuseumide kollektsioonides Ukrainas, Suur Britannias, Saksamaaal, USAs, Hollandis, Soomes, Prantsusmaal, Venemaal ja ka Eestis.