RIOS Gallery
Näitused
DMYTRO & NINA DOBROVOLSKY

Kallid daamid ja härrad!
Rahulikke Jõule ja Head Uut Aastat!
RIOS ART galleriis toimub DMYTRO DOBROVOLSKY & NINA DOBROVOLSKA FROM RIO TO „RIOS“
maalide näitusmüük .
Maal on kõige parem kink Jõuluks või Ueeks Aastaks. Teil on erakordne võimalus tunda end õnnelikuna ja kinkida õnne Teistele läbi kingituse päikesepaisteliste maalide kaudu.
Näitusmüük avatud kuni 24 detsember 2018
Teisipäev - Reede 11.00 kuni 18.00
Laupäev kokkulepel tel. 5159196
 

FOTOD TEEMA KOHTA
Töökoja Danko Handmade

Galeriis RIOS ART esitletud kunstkeraamika kollektsioon on valmistatud Balkan ühes tuntuimas töökojas, mille asutas põline keraamik ja kunstnik Daniel Nikolov.  

FOTOD TEEMA KOHTA

Dmitri Dobrovolski

04.06.2010 - 04.07.2010

Tallinn, Roseni tänav 8, Rotermanni väljakul. 2 korrus

Hea kunstiaustaja!
Näitus - müük

Dobrovolski, Dmitri, maalikunstnik. Sündinud 1968. aastal Kiievis. Lõpetas Kiievi Tööstuskunsti tehnikumi ning Kujutavakunsti ja Arhitektuuri Rahvusakadeemia. Tema õpetajateks olid tuntud maalieriala akadeemikud V.Zabaštõ, V.Storozenko jt.
D.Dobrovolski on Ukraina Kunstnike Liidu liige.
Ta on kordumatu tehnika ja oma stiili looja. Kasutab õlitehnikat värvilisel foonil. On välja töötanud kontrastvärvide tehnika, luues maalilisi mosaiike, mis lubavad jäädvustada tuhandeid erinevaid värvivarjundeid.
Kunstnik saavutab imepäraseid värvikooskõlasid. Tema teoste sisu on värv kui tunne. Dobrovolski on sündinud ”värvist” ja teda ümber teha on võimatu.
”Minu jaoks on kogu maalikunsti mõte – värv. Ainus eesmärk on värv, mis toob esile positiivsed emotsioonid, tõstab meeleolu, et inimesed usuksid – elu on ilus...”
Dmitri on korduvalt osa võtnud Ukraina ja rahvusvahelistest näitustest, sh alates 1997 Suurbritannia tuntud muuseumides. Tema töid leidub nii erakogudes kui ka muuseumide kollektsioonides Ukrainas, Suur Britannias, Saksamaaal, USAs, Hollandis, Soomes, Prantsusmaal, Venemaal ja ka Eestis.