RIOS Gallery
Näitused
Anatoli Strahhov

Enam kui 40 loomeaasta jooksul on Anatoli Strahhov järjekindlalt arendanud ja täiustanud oma laadi, olles alati äratuntav ja siiski uus.Ta on neid vajalikke kunstnikke, kes hoiavad ja hindavad traditsiooni ning annavad sellesse isikupärase panus. Galeriis RIOS on ta esinenud 2013.aastal näitustel "Toit" ja "Hobid" koos Vjatšeslav Semerikovi, Valeri Lauri ja Vera Staniševskajaga ning 2015.aastal isikunäitusel "Rendez-vous". Seekord tähistab ta galeriis oma 70.sünnipäeva.
Näitus jääb avatuks 30. novembrini 2016 

FOTOD TEEMA KOHTA
 

RIOS ART Galerii kutsuvad Teid Anatoli Strahhovi
naituse "Rendez-Vous"
29.10.2015. - 24.11.2015. 

FOTOD TEEMA KOHTA

Dmitri Dobrovolski

04.06.2010 - 04.07.2010

Tallinn, Roseni tänav 8, Rotermanni väljakul. 2 korrus

Hea kunstiaustaja!
Näitus - müük

Dobrovolski, Dmitri, maalikunstnik. Sündinud 1968. aastal Kiievis. Lõpetas Kiievi Tööstuskunsti tehnikumi ning Kujutavakunsti ja Arhitektuuri Rahvusakadeemia. Tema õpetajateks olid tuntud maalieriala akadeemikud V.Zabaštõ, V.Storozenko jt.
D.Dobrovolski on Ukraina Kunstnike Liidu liige.
Ta on kordumatu tehnika ja oma stiili looja. Kasutab õlitehnikat värvilisel foonil. On välja töötanud kontrastvärvide tehnika, luues maalilisi mosaiike, mis lubavad jäädvustada tuhandeid erinevaid värvivarjundeid.
Kunstnik saavutab imepäraseid värvikooskõlasid. Tema teoste sisu on värv kui tunne. Dobrovolski on sündinud ”värvist” ja teda ümber teha on võimatu.
”Minu jaoks on kogu maalikunsti mõte – värv. Ainus eesmärk on värv, mis toob esile positiivsed emotsioonid, tõstab meeleolu, et inimesed usuksid – elu on ilus...”
Dmitri on korduvalt osa võtnud Ukraina ja rahvusvahelistest näitustest, sh alates 1997 Suurbritannia tuntud muuseumides. Tema töid leidub nii erakogudes kui ka muuseumide kollektsioonides Ukrainas, Suur Britannias, Saksamaaal, USAs, Hollandis, Soomes, Prantsusmaal, Venemaal ja ka Eestis.