RIOS Gallery
Näitused
DMYTRO & NINA DOBROVOLSKY

Kallid daamid ja härrad!
Rahulikke Jõule ja Head Uut Aastat!
RIOS ART galleriis toimub DMYTRO DOBROVOLSKY & NINA DOBROVOLSKA FROM RIO TO „RIOS“
maalide näitusmüük .
Maal on kõige parem kink Jõuluks või Ueeks Aastaks. Teil on erakordne võimalus tunda end õnnelikuna ja kinkida õnne Teistele läbi kingituse päikesepaisteliste maalide kaudu.
Näitusmüük avatud kuni 24 detsember 2018
Teisipäev - Reede 11.00 kuni 18.00
Laupäev kokkulepel tel. 5159196
 

FOTOD TEEMA KOHTA
Töökoja Danko Handmade

Galeriis RIOS ART esitletud kunstkeraamika kollektsioon on valmistatud Balkan ühes tuntuimas töökojas, mille asutas põline keraamik ja kunstnik Daniel Nikolov.  

FOTOD TEEMA KOHTA

"Rendez-vous"

29.10.2015 - 24.11.2015

Tallinn, Kaarli pst. 8

Kohtumine maalikunstiga.

Mis ootab vaatajat tuntud kunstniku Anatoli Strahhovi näitusel "Rendez-vous" Rios Art Galeriis? Muidugi, kohtumine tema maalidega, tema uute lugudega, mis on ammutatud loodusest või sündinud molberti ees. Nagu ikka, arendab Anatoli Strahhov oma meelissüžeesid naisportree ja linna- vaate žanris, fantastilis-mütoloogilises, abstraktses või tinglikus võtmes, seejuures alati mitmekihilise intiimse jutustuse vormis, mis kutsub vaatajat dialoogile.Tema sümbolistlik kujundikeel,nüansirikas koloriit, ebastandardsed tehnilised võtted on tuttavlikud, ent peidetud tähendused, elegantne joonistus, ootamatud faktuurid moodustavadki ju kunstniku isikupärase stiili. Tema maale tahaks uurida lähedalt, neid ei saa vaadata mööda minnes, nad eeldavad pikemaajalist vaatlust, süvenemist sümbolite ja märkide salapärasesse maailma.Selline ongi kohtumine maalikunstiga. Anatoli Strahhovi näitustel hakkab alati silma veel üks iseärasus, mis pole vaataja jaoks esmatähtis, ent milles avaldub meistri suhtumine nii oma teosesse kui ka publikusse, nimelt vormistus. Kunstnik valib hoolikalt raame oma maalidele. Vahel ei saagi esmapilgul aru, kuidas on viinamarjaväät lõuendilt roninud raamile, nii et lehed on väändunud lopsakaks ornamendiks. Vahel aga muutuvad raami värv ja faktuur otsekui kompositsiooni osaks, kujutise jätkuks, suurendades teose esteetilist väärtust.

Galina Balašova, kunstiteadlane

http://elu24.postimees.ee/3382641/galerii-naituse-rendez-vous-avamine-rios-art-galeriis