RIOS Gallery
Näitused
DMYTRO & NINA DOBROVOLSKY

Kallid daamid ja härrad!
Rahulikke Jõule ja Head Uut Aastat!
RIOS ART galleriis toimub DMYTRO DOBROVOLSKY & NINA DOBROVOLSKA FROM RIO TO „RIOS“
maalide näitusmüük .
Maal on kõige parem kink Jõuluks või Ueeks Aastaks. Teil on erakordne võimalus tunda end õnnelikuna ja kinkida õnne Teistele läbi kingituse päikesepaisteliste maalide kaudu.
Näitusmüük avatud kuni 24 detsember 2018
Teisipäev - Reede 11.00 kuni 18.00
Laupäev kokkulepel tel. 5159196
 

FOTOD TEEMA KOHTA
Töökoja Danko Handmade

Galeriis RIOS ART esitletud kunstkeraamika kollektsioon on valmistatud Balkan ühes tuntuimas töökojas, mille asutas põline keraamik ja kunstnik Daniel Nikolov.  

FOTOD TEEMA KOHTA

Kollektsioon 2014

26.09.2014 - 25.10.2014

Tallinn, Kaarli pst. 8

Maalija Dmitri Dobrovolsky
Ta sündis 1968.a. Kiievis, lõpetas 1988.a.sealse Tarbekunsti ja Disaini Instituudi kunstnik-kujundajana, 1994.a. – Riikliku Kujutava Kunsti ja Arhitektuuriakadeemia monumentaalmaalijana. Tema õpetajad olid tuntud maalijad-akadeemikud V.Zabaštõ, V.Storoženko. 1998.aastast kuulub ta Ukraina Kunstnike Liitu.
D.Dobrovolsky esimene isikunäitus toimus Kiievis 1994.a. Peaaegu kahekümne järgneva loomeaasta jooksul on kunstnik esinenud enam kui 20 kohalikul ja rahvusvahelisel näitusel: Ukrainas – Kiievis, Ühinenud Kuningriikides – Londonis, Cambridge’is ja Edinburgh’s, Saksamaal – Kasselis, Venemaal – Moskvas, USA-s – Chicagos, Eestis – Tallinnas ja Kuressaares.Tema töid leidub nii Euroopa riikide, USA kui ka Kanada muuseumides ja erakogudes.
Ta on kujundanud oma stiili, mis rajaneb värvikontrastidel, varjundirikkal mosaiiksel pintslikäsitlusel, kaunitel värvikooskõladel. Tema teoste sisuks võib pidada värvi kui emotsioonide väljendajat. Värvis on tema jaoks kogu maalikunsti mõte.
Dmitri Dobrovolsky on korduvalt käinud Eestis, mis on teda inspireerinud, kus ta on loonud ja eksponeerinud eeskätt Tallinna-teemalisi töid. Käesolev näitus on maalijal juba viies Tallinnas korraldatu.
2013.a. korraldas Prints Charles heategevusliku oksjoni, kus üheks pakutavaks esemeks oli D.Dobrovolsky teos. Maali omandas üks kuningliku perekonna liikmeid 8250.- naelsterlingi eest.