RIOS Gallery
Näitused
DMYTRO & NINA DOBROVOLSKY

Kallid daamid ja härrad!
Rahulikke Jõule ja Head Uut Aastat!
RIOS ART galleriis toimub DMYTRO DOBROVOLSKY & NINA DOBROVOLSKA FROM RIO TO „RIOS“
maalide näitusmüük .
Maal on kõige parem kink Jõuluks või Ueeks Aastaks. Teil on erakordne võimalus tunda end õnnelikuna ja kinkida õnne Teistele läbi kingituse päikesepaisteliste maalide kaudu.
Näitusmüük avatud kuni 24 detsember 2018
Teisipäev - Reede 11.00 kuni 18.00
Laupäev kokkulepel tel. 5159196
 

FOTOD TEEMA KOHTA
Töökoja Danko Handmade

Galeriis RIOS ART esitletud kunstkeraamika kollektsioon on valmistatud Balkan ühes tuntuimas töökojas, mille asutas põline keraamik ja kunstnik Daniel Nikolov.  

FOTOD TEEMA KOHTA

HOBBY

15.11.2013 - 15.12.2013

Tallinn, Kaarli pst. 8

Hobid kunstis

Galerii Rios on pärast mullust näitust teemal "Toit" tulnud välja uue lustaka näituseideega ja tellinud samadelt kunstnikelt – Valeri Laur, Slava Semerikov, Veera Staniševskaja, Anatoli Strahhov, skulptor Aleksandr Litvinov - teoseid teemal "Hobid". Hobisid on, teadagi, kõikvõimalikke ning läbi aegade on kunst nende harrastamist ohtralt kujutanud. Selle näituse jaoks loodud maalides, joonistustes ja skulptuurides kajastuvad ratsutamine, kalapüük, piljard, kaardimäng, male, jne. Teema ei ole takistanud kunstnikke loomast isikupärases stiilis ja emotsionaalses võtmes töid, pigem on oma mängulisuses seda soodustanud. Küllalt sageli on kunstis ju ette võetud ülejõukäivaid, ähmaseksjäävaid teemasid, mille puhul meenub saksa valgustaja Georg Christoph Lichtenbergi sentents: "Mitte kõik pole mõistlik, mida öeldakse tõsise näoga". Nii nagu nn. kerget žanri võib väga heal tasemel viljeleda muusikas, võib seda teha ka kujutavas kunstis. Näitus "Hobid kunstis" kinnitab seda.

Mai Levin