RIOS Gallery
Näitused
Anatoli Strahhov

Enam kui 40 loomeaasta jooksul on Anatoli Strahhov järjekindlalt arendanud ja täiustanud oma laadi, olles alati äratuntav ja siiski uus.Ta on neid vajalikke kunstnikke, kes hoiavad ja hindavad traditsiooni ning annavad sellesse isikupärase panus. Galeriis RIOS on ta esinenud 2013.aastal näitustel "Toit" ja "Hobid" koos Vjatšeslav Semerikovi, Valeri Lauri ja Vera Staniševskajaga ning 2015.aastal isikunäitusel "Rendez-vous". Seekord tähistab ta galeriis oma 70.sünnipäeva.
Näitus jääb avatuks 30. novembrini 2016 

FOTOD TEEMA KOHTA
 

RIOS ART Galerii kutsuvad Teid Anatoli Strahhovi
naituse "Rendez-Vous"
29.10.2015. - 24.11.2015. 

FOTOD TEEMA KOHTA

Kollektsioon 2013

06.09.2013 - 05.10.2013

Tallinn, Kaarli pst. 8

Maalija Dmitri Dobrovolsky
Ta sündis 1968.a. Kiievis, lõpetas 1988.a.sealse Tarbekunsti ja Disaini Instituudi kunstnik-kujundajana, 1994.a. – Riikliku Kujutava Kunsti ja Arhitektuuriakadeemia monumentaalmaalijana. Tema õpetajad olid tuntud maalijad-akadeemikud V.Zabaštõ, V.Storoženko. 1998.aastast kuulub ta Ukraina Kunstnike Liitu.
D.Dobrovolsky esimene isikunäitus toimus Kiievis 1994.a. Peaaegu kahekümne järgneva loomeaasta jooksul on kunstnik esinenud enam kui 20 kohalikul ja rahvusvahelisel näitusel: Ukrainas – Kiievis, Ühinenud Kuningriikides – Londonis, Cambridge’is ja Edinburgh’s, Saksamaal – Kasselis, Venemaal – Moskvas, USA-s – Chicagos, Eestis – Tallinnas ja Kuressaares.Tema töid leidub nii Euroopa riikide, USA kui ka Kanada muuseumides ja erakogudes.
Ta on kujundanud oma stiili, mis rajaneb värvikontrastidel, varjundirikkal mosaiiksel pintslikäsitlusel, kaunitel värvikooskõladel. Tema teoste sisuks võib pidada värvi kui emotsioonide väljendajat. Värvis on tema jaoks kogu maalikunsti mõte.
Dmitri Dobrovolsky on korduvalt käinud Eestis, mis on teda inspireerinud, kus ta on loonud ja eksponeerinud eeskätt Tallinna-teemalisi töid. Käesolev näitus on maalijal juba viies Tallinnas korraldatu.
2013.a. korraldas Prints Charles heategevusliku oksjoni, kus üheks pakutavaks esemeks oli D.Dobrovolsky teos. Maali omandas üks kuningliku perekonna liikmeid 8250.- naelsterlingi eest.