RIOS Gallery
Näitused
Anatoli Strahhov

Enam kui 40 loomeaasta jooksul on Anatoli Strahhov järjekindlalt arendanud ja täiustanud oma laadi, olles alati äratuntav ja siiski uus.Ta on neid vajalikke kunstnikke, kes hoiavad ja hindavad traditsiooni ning annavad sellesse isikupärase panus. Galeriis RIOS on ta esinenud 2013.aastal näitustel "Toit" ja "Hobid" koos Vjatšeslav Semerikovi, Valeri Lauri ja Vera Staniševskajaga ning 2015.aastal isikunäitusel "Rendez-vous". Seekord tähistab ta galeriis oma 70.sünnipäeva.
Näitus jääb avatuks 30. novembrini 2016 

FOTOD TEEMA KOHTA
 

RIOS ART Galerii kutsuvad Teid Anatoli Strahhovi
naituse "Rendez-Vous"
29.10.2015. - 24.11.2015. 

FOTOD TEEMA KOHTA

Dmitri Dobrovolski

16.08.2011 - 16.09.2011

Tallinn, Kaarli pst. 8

Sündinud 1968.aastal Kiievis maalikunstnik, lõpetas Kujutavakunsti ja Arhitektuuri Rahvusakadeemia. Ta on Ukraina Kunstnike Liidu liige.

D.Dobrovolski on kordumatu tehnika ja oma stiili looja. Kasutab õlivärvitehnikat värvilisel foonil. Ta on välja töötanud kontrastvärvide tehnika, luues maalilisi mosaiike, mis lubavad jäädvustada tuhandeid erinevaid värvivarjundeid ja saavutada imepäraseid värvikooskõlasid. Tema teoste sisu on värv kui tunne. Dobrovolski on sündinud «värvist» ja tema „ümbertegemine” on võimatu.

”Minu jaoks on kogu maalikunsti mõte – värv. Ainus eesmärk on värv, mis toob esile positiivsed emotsioonid, tõstab meeleolu, et inimesed usuksid – elu on ilus...”.

Kunstnik on korduvalt osalenud Ukraina, Venemaa, UK, USA, Prantsusmaa, Saksamaa ja Eesti näitustest alates 1994. Tema töid leidub nii erakogudes kui ka muuseumide kollektsioonides Ukrainas, Suurbritannias, Saksamaaal, USA-s, Hollandis, Soomes, Prantsusmaal, Venemaal, Eestis.

D.Dobrovolski jaoks Eesti on erimaa, kuhu ta korduvalt tuleb tagasi – käesoleva aasta näitus on juba tema neljas Tallinnas. Ja siin, Eestis, ta mitte ainult eksponeerib oma töid, kuid samuti loob just Tallinnaga seotud palju uusi.

Enamus tulevase ekspositsiooni töödest moodustavad autori uued tööd.
http://www.elu24.ee/540024/pildigalerii-ukraina-kunstniku-dmitri-dobrovolski-naituse-pidulik-avamine/