RIOS Gallery
Näitused
DMYTRO & NINA DOBROVOLSKY

Kallid daamid ja härrad!
Rahulikke Jõule ja Head Uut Aastat!
RIOS ART galleriis toimub DMYTRO DOBROVOLSKY & NINA DOBROVOLSKA FROM RIO TO „RIOS“
maalide näitusmüük .
Maal on kõige parem kink Jõuluks või Ueeks Aastaks. Teil on erakordne võimalus tunda end õnnelikuna ja kinkida õnne Teistele läbi kingituse päikesepaisteliste maalide kaudu.
Näitusmüük avatud kuni 24 detsember 2018
Teisipäev - Reede 11.00 kuni 18.00
Laupäev kokkulepel tel. 5159196
 

FOTOD TEEMA KOHTA
Töökoja Danko Handmade

Galeriis RIOS ART esitletud kunstkeraamika kollektsioon on valmistatud Balkan ühes tuntuimas töökojas, mille asutas põline keraamik ja kunstnik Daniel Nikolov.  

FOTOD TEEMA KOHTA

Dmitri Dobrovolski

16.08.2011 - 16.09.2011

Tallinn, Kaarli pst. 8

Sündinud 1968.aastal Kiievis maalikunstnik, lõpetas Kujutavakunsti ja Arhitektuuri Rahvusakadeemia. Ta on Ukraina Kunstnike Liidu liige.

D.Dobrovolski on kordumatu tehnika ja oma stiili looja. Kasutab õlivärvitehnikat värvilisel foonil. Ta on välja töötanud kontrastvärvide tehnika, luues maalilisi mosaiike, mis lubavad jäädvustada tuhandeid erinevaid värvivarjundeid ja saavutada imepäraseid värvikooskõlasid. Tema teoste sisu on värv kui tunne. Dobrovolski on sündinud «värvist» ja tema „ümbertegemine” on võimatu.

”Minu jaoks on kogu maalikunsti mõte – värv. Ainus eesmärk on värv, mis toob esile positiivsed emotsioonid, tõstab meeleolu, et inimesed usuksid – elu on ilus...”.

Kunstnik on korduvalt osalenud Ukraina, Venemaa, UK, USA, Prantsusmaa, Saksamaa ja Eesti näitustest alates 1994. Tema töid leidub nii erakogudes kui ka muuseumide kollektsioonides Ukrainas, Suurbritannias, Saksamaaal, USA-s, Hollandis, Soomes, Prantsusmaal, Venemaal, Eestis.

D.Dobrovolski jaoks Eesti on erimaa, kuhu ta korduvalt tuleb tagasi – käesoleva aasta näitus on juba tema neljas Tallinnas. Ja siin, Eestis, ta mitte ainult eksponeerib oma töid, kuid samuti loob just Tallinnaga seotud palju uusi.

Enamus tulevase ekspositsiooni töödest moodustavad autori uued tööd.
http://www.elu24.ee/540024/pildigalerii-ukraina-kunstniku-dmitri-dobrovolski-naituse-pidulik-avamine/